Zelený čaj

Kód: 178_2381
€25,68
Skladom
Variant

Detailné informácie

Kvalita
Kvalita
Funkčnosť
Funkčnosť
Efektivita
Efektivita
Výsledky
Výsledky

Podrobný popis

Kapsuly obsahujú vysoko koncentrovaný 80 % extrakt zeleného čaju. Extrakt zo zeleného čaju je bohatým zdrojom prírodných bioaktívnych fytochemických látok - polyfenoly (catechíny, flavonoly, fenolové kyseliny) a methylxantíny (kofeín, teofylín, teobromín). V ľudskom tele, katechíny regulujú aktivitu mnohých enzýmov podporujúcich aktivitu buniek.

Posilňujú termogenézu - spaľovanie s tepelným pohlcovaním energie, čo vedie k zvýšenému využívaniu uložených tukov. Katechíny znižujú aj asimiláciu energie z potravy - viažu sa k nim a potláčajú aktivitu tráviacich enzýmov. Aktívne zložky zeleného čaju majú až 200 násobne vyššiu antioxidačnú činnosť ako Vitamín E (tokoferol).

Zelený čaj je zdrojom života a krásy. Udržuje zdravie, lieči a najmä spaľuje tuk. Stimuluje odbúravanie tukov, čo zvyšuje pružnosť pokožky, znižuje celulitídu, stupňuje metabolizmus a zároveň je výborným detoxikátorom. Postupne a vyrovnane odtučňuje, nevyčerpáva organizmus, nie je liekom, nemá vedľajšie účinky, a preto jeho konzumácia môže byť dlhodobá. Denne 2 tablety môžu postačovať k tomu, aby sme dosiahli požadovanú redukciu hmotnosti, a aby sa pomaly roztopili tukové zásoby nahromadené na chúlostivých miestach.

- pozitívne vplýva na detoxikáciu a podporuje regeneráciu pečene

- pomáha naštartovať imunitný systém

- prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

- má vplyv aj na rýchlejšie spaľovanie tukov

- podporuje metabolizmus tukov bez toho, aby pri tom zvyšoval tep srdca

 

V čínskej medicíne sa extrakt zo zeleného čaju už od pradávna používa pri bolestiach hlavy, pre podporu trávenia a celkovo k zlepšeniu telesnej či duševnej pohody. U nás v EU je extrakt zo zeleného čaju veľmi účinnou zbraňou voči škodlivému pôsobeniu voľných radikálov.

Dávkovanie: Dávkujte 2 tablety denne najlepšie s jedlom alebo po jedle.