Gela Plus

Kód: 193_2303
€21,60
Skladom
Variant

Detailné informácie

Kvalita
Kvalita
Funkčnosť
Funkčnosť
Efektivita
Efektivita
Výsledky
Výsledky

Podrobný popis

Gela plus je určený pre výživu pohybového aparátu. Jeho zložkami sú látky dôležité pre syntézu tkanív, zodpovedných za pevnosť a pružnosť chrupaviek a kĺbov. Pravidelné užívanie tohto prípravku je nevyhnutné pri výkonnostných športovcoch, pri ktorých sú kĺby extrémne namáhané. Výživa pohybového aparátu by nemala chýbať ani pri zvýšenej telesnej námahe ako aj pri prvých náznakoch jeho oslabenia.

Gela Plus obsahuje:

Hydrolyzát želaníny určený pre dlhodobé užívanie na ochranu a regeneráciu kĺbových chrupaviek, kostí a väzív. 

AQUAMIN® je multiminerál získaný z morských rastlín rastúcich v ekologicky čistých oblastiach Atlantického oceánu. AQUAMIN®  je zdrojom vápniku, horčíku a ďalších až 74 minerálov. 

Kurkuma tlmí antigénovo špecifickú zápalovú reakciu, čo znamená že blokuje výlučne škodlivú nadmernú zápalovú reakciu, kým funkcia imunity voči infekciám zostáva zachovaná. Blokuje zápalový účinok interleukínu IL-1-beta významne prispievajúceho k devastácii chrupavky a bolestivosti kĺbov pri reumatoidnej artritíde

Gela Plus oporúčame ako doplnenie každodennej stravy všetkým osobám, ktorých strava má byť bohatá na vápnik, napr. pri osteoporóze, takisto ako:

- aktívnym športovcom

- starším osobám (už od 35 rokov veku)

- osobám po úrazoch, predovšetkým zlomeninách

- ženám v pre- a postmenopauzálnom období

- osobám citlivým na dráždivé elementy (rastlinný peľ, prach, roztoče)

 

Doporučené dávkovanie:

2 tablety v priebehu dňa zapiť dostatočným množstvom vody