DAA

Kód: 205_2447
€19,80
Skladom
Variant

Detailné informácie

Kvalita
Kvalita
Funkčnosť
Funkčnosť
Efektivita
Efektivita
Výsledky
Výsledky

Podrobný popis

DAA 1200 je prirodzený modulátor syntézy endogénneho testosterónu obsahujúce kyselinu D - asparágovú farmaceutickej kvality. Plní dôležité funkcie v nervovom systéme a v sústave žliaz s vnútornou sekréciou. DAA obsahuje unikátnu pravotočivú formu kyseliny asparágovej, ktorá stimuluje proces syntézy testosterónu z cholesterolu. Vysoká hladina tohto androgénneho hormónu stimuluje anabolizmus, vedie k rýchlemu nárastu sily a objemu svalovej hmoty. DAA  zlepšuje vytrvalostný výkon u športovcov, podporuje sexuálne funkcie a zvyšuje libido.

D-asparágová kyselina (DAA) je neessenciální, prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina v mnohých zdrojoch našej potravy.

 
- zvýšená hladina testosterónu
- podpora rastu svalovej hmoty
- urýchlenie regenerácie organizmu
- zvyšenie objemu svalovej hmoty
- zvýšenie sexuálnej aktivity
- podporuje vylučovanie rastového hormónu
- mimoriadne účinné, bezpečné a 100 % legálne anaboliká
 
DAA sa bez problémov vstrebáva zo zažívacieho traktu a prechádza krvno mozgovú bariéru, preto jej doplňovanie je dokonalým spôsobom zvýšenie sekrécie v organizme. Účinok DAA bol potvrdený v mnohých vedeckých štúdiách. Jeho vplyv na zvýšenie hladiny testosterónu a lutropínu bol sledovaný vedcami z univerzity v Neapole. 
 
Najdôležitejším výsledkom bolo, že pozitívne výsledky suplementácia boli zaznamenané u 87 % skúšaných osôb. Výskum bol uverejnený v roku 2009 v prestížnom časopise " Reproduction Biology & Endocrinology " a potvrdil účinnosť DAA pri zvyšovaní hladiny testosterónu u mladých a zdravých mužov.
 
DAA  je úplne bezpečný a legálny prípravok podporujúci metabolické pochody a produkciu testosterónu. Jeho doplňovanie odporúčame všetkým osobám, u ktorých následkom intenzívneho štýlu života, športovanie, stresu alebo nesprávnej výživy sa hladina testosterónu znížila.
 
DAA pôsobí v niekoľkých úrovniach súčasne, optimalizuje hormonálnu rovnováhu u mužov a pomáha zvýšiť libido. Jedná sa o prípravok, vďaka ktorému už po krátkej dobe používania svaly budú tvrdšie, silnejšie a plnšie. DAA obsahuje účinnú dennú dávku 3g kyseliny D - asparágová, ktoré pôsobenie je potvrdené vedeckými výskumami, a ktorá nielen stimuluje tvorby steroidov, ale tiež umožňuje podstatné zlepšenie kvality sexuálneho života .
 
 

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsulu 2-3x denne, zapite 300 ml vody.

V tréningové dni: berte 1 dávku ráno po prebudení, 45 min. pred tréningom a pred spaním.

V netréningové dni: berte 1 dávku ráno po prebudení, medzi jedlami a pred spaním.

Zabudnite na nelegálne a nebezpečné látky! Využite potenciál, ktorý skrýva Vaše telo! Vyskúšajte najväčší inovatívny modulátor syntézy endogénneho testosterónu. Mimoriadne účinné, bezpečné a 100 % legálne anaboliká